Zboží "Na objednávku" objednáváme přímo u výrobců vždy PRVNÍ PONDĚLÍ v měsíci. Objednávky uzavíráme v 21:00 (od tohoto času pak běží dodací lhůta). Zboží s označením "Skladem" posíláme do dvou dnů.

Set outdoorových koleček "SpeedMax"

Neohodnoceno
Značka: Snow White
780 Kč
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Velikost rámů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Outdoorové kolečka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada kol vhodná pro bruslení venku nebo na nerovném povrchu. Výrobcem těchto koleček je přímo společnost Double L's International Co., Ltd, která vyrýbí kolečkové rámy Snow White. Proto jsou kola přímo navrhnuté na tyto rámy.

Přednosti SpeedMax® jsou:

1. SpeedMax® využívá prvotřídní PU materiál vyrobený společností BASF a nové složení, které je speciálně navrženo pro umělecké inline bruslení.

2. Díky kombinaci kulatého (plného rádiusového) profilu kol, na kterém společnost Double L's International Co., Ltd trvala, a stabilní kontaktní plochy ve středové linii nabízí SpeedMax® vynikající manévrovatelnost při uchopení, kontrole hran a protáčení.

3. SpeedMax® byl testován a bylo prokázáno, že se hladce odvaluje rychlostí na venkovních/cementových površích. Zejména je ideální pro venkovní/cementové povrchy, protože snižuje tření při pohybech, jako jsou cestovní vývrtky. Tato výhoda řeší problém, že krytá dřevěná kluziště nejsou snadno přístupná všem bruslařům.

4. Přestože má střední tvrdost 89A, SpeedMax® si stále zachovává uspokojivé schopnosti tlumení nárazů, uchopení a odrazu, které by všichni umělečtí inlineři očekávali. Stručně řečeno, SpeedMax® je univerzální pro všechny bruslařské povrchy.

Pro rok 2022 zavádějící cena.

 

Double L’s International Co., Ltd je přední výrobce inline krasobruslařských bruslí. Firma byla založena v roce 1990. Nejznámějším výrobkem této firmy jsou inline krasobruslařské brusle Snow White.