Zboží "Na objednávku" objednáváme přímo u výrobců vždy PRVNÍ PONDĚLÍ v měsíci. Objednávky uzavíráme v 21:00 (od tohoto času pak běží dodací lhůta). Zboží s označením "Skladem" posíláme do dvou dnů.

Set indoorových koleček "Spiral"

Neohodnoceno
Značka: Snow White
780 Kč
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Velikost rámů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Indoorové kolečka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobcem těchto koleček je přímo společnost Double L's International Co., Ltd, která vyrýbí kolečkové rámy Snow White. Proto jsou kola přímo navrhnuté na tyto rámy.
Dřevěné podlahy, které tlumí nárazy a odráží odrazy, také způsobují to, že bruslaři mají pocit, že jejich údery reagují méně citlivě ve srovnání s venkovními bruslařskými hřišti. V důsledku toho kolečka, která používáte venku, nemusí být schopna poskytnout stejný výkon, když bruslíte uvnitř. 

Přednosti SpeedMax® jsou:

1. Spiral® používá vysoce kvalitní polyuretan SHR (Super High Rebound) od společnosti BASF se speciálním složením vytvořeným v laboratoři Wheel lab v Kalifornii, USA. Procento odrazu měří až 80 %, aby kompenzovalo tlumení nárazů přírodními dřevěnými deskami.

2. Přestože má měkčí tvrdost 84A, Spiral® stále nabízí vynikající přilnavost a kontrolu hran při jakékoli práci nohou.

3. Po dlouhodobém testu bylo prokázáno, že Spiral® je umělecké inline kolečko odolné proti opotřebení a roztržení.

Pro rok 2022 zavádějící cena.

 

Double L’s International Co., Ltd je přední výrobce inline krasobruslařských bruslí. Firma byla založena v roce 1990. Nejznámějším výrobkem této firmy jsou inline krasobruslařské brusle Snow White.