Zboží "Na objednávku" objednáváme přímo u výrobců vždy PRVNÍ PONDĚLÍ v měsíci. Objednávky uzavíráme v 21:00 (od tohoto času pak běží dodací lhůta). Zboží s označením "Skladem" posíláme do dvou dnů.

Vrácení zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Jak postupovat, když Vám zakoupené zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit v zákonné 14denní lhůtě?

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 1829 občanského zákoníku jako spotřebitel právo bez udání důvodů odstoupit od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, je povinen předat nebo zaslat zpět zboží ve lhůtě nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Jak postupovat při vrácení zboží?
Pokud Vám zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit, pošlete ho zpět k nám. Zboží nesmí mít odtrhnutou cedulku, pokud jste již cedulku odtrhli či odstřihli, nemůžeme uznat vrácení zboží a tedy ani vrácení peněz. Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. V ideálním případě, prosím, posílejte zboží, které chcete vrátit v původním obalu. Ke zboží přiložte kopii dokladu (faktury) o koupi zboží a vyplněný Formulář pro odstoupení od smlouvy. Ve formuláři, prosím, vyplňte zda se jedná o vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dní nebo o reklamaci. Dále uveďte Váš kontakt a především číslo bankovního účtu, na který Vám budou vráceny peníze. Peníze za vrácené zboží Vám budou na Váš účet připsány nejpozději do 14 dnů.

ADRESA PRO ZASLÁNÍ ZBOŽÍ ZPĚT:

"VRATKA"
Barbora Sciskalová
Oldřichovice 812,
Třinec, 739 61 

Upozorňujeme, že poštovné za vrácení balíku v tomto případě hradí zákazník, nikoliv prodejce.

FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ