Zboží "Na objednávku" objednáváme přímo u výrobců vždy PRVNÍ PONDĚLÍ v měsíci. Objednávky uzavíráme v 21:00 (od tohoto času pak běží dodací lhůta). Zboží s označením "Skladem" posíláme do dvou dnů.

Tričko SLEEK

Novinka
Neohodnoceno
Značka: JIV
1 780 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Získejte pocit luxusu a vynikněte v novém tričku s křišťálovými rukávy! Rozhodně je to jeden z bestsellerů mezi dívkami všech věkových kategorií.

*Vyrobeno v Estonsku

* Ekologické – vyrobeno z udržitelných materiálů

Tričko SLEEK je šetrné k životnímu prostředí a dodá vám pocit luxusu a vypadá nádherně! Nejlépe funguje na ledě a v posilovně! Slaďte tento produkt s legínami a mikinou DYNAMIC!

Materiálová konzistence: ECOPL/MESH; 64 % recyklovaný nylon, 30 % nylon, 6 % elastan odvádí vlhkost, šetrné k životnímu prostředí

Rodinná značka krasobruslení z Estonska. Zdokonaluje své řemeslo od roku 2002. Jediná udržitelná značka v krasobruslení. Implicitně řídí jejich místní výrobní proces od výběru nejlépe recyklovaných a udržitelných tkanin až po sledování prodeje, aby zabránili nadprodukci, plýtvání materiálem a zbytečnému skladování.