Zboží "Na objednávku" objednáváme přímo u výrobců vždy PRVNÍ PONDĚLÍ v měsíci. Objednávky uzavíráme v 21:00 (od tohoto času pak běží dodací lhůta). Zboží s označením "Skladem" posíláme do dvou dnů.

Tričko CLASSICO

Neohodnoceno
Značka: JIV
1 280 Kč 1 280 Kč 1 280 Kč 1 280 Kč 1 280 Kč 1 130 Kč 1 130 Kč 1 130 Kč 1 130 Kč od 1 130 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohodlné a elegantní tričko s elegantním výstřihem. Ideální pro trénink na ledě i mimo něj. Na pokožce je hladké a trénink v něm je tak pohodlný. Vyrobeno z vysoce kvalitního ekologického ekopolyesteru. Tričko je vyrobeno z recyklovaného ekologického materiálu. Takže když bruslíte, ve skutečnosti děláte dobře pro životní prostředí! Vypadáte, cítíte se krásně a pohodlně! 

- Otvory pro palce
- Ekologické
- Vyrobeno v Estonsku

Konzistence materiálu: 64 % recyklovaný nylon, 30 % nylon, 6 % elastan
 - odvádí vlhkost, šetrné k životnímu prostředí

Rodinná značka krasobruslení z Estonska. Zdokonaluje své řemeslo od roku 2002. Jediná udržitelná značka v krasobruslení. Implicitně řídí jejich místní výrobní proces od výběru nejlépe recyklovaných a udržitelných tkanin až po sledování prodeje, aby zabránili nadprodukci, plýtvání materiálem a zbytečnému skladování.