Zboží "Na objednávku" objednáváme přímo u výrobců vždy PRVNÍ PONDĚLÍ v měsíci. Objednávky uzavíráme v 21:00 (od tohoto času pak běží dodací lhůta). Zboží s označením "Skladem" posíláme do dvou dnů.

Legíny STRIKE

Novinka
Neohodnoceno
Značka: JIV
2 470 Kč 2 470 Kč 2 470 Kč 2 470 Kč 2 470 Kč 2 090 Kč 2 090 Kč 2 090 Kč od 2 090 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál se natahuje všemi směry a působí jako další vrstva kůže. Díky kompresním vlastnostem je to nejlepší pro vysokoobjemový trénink.

Pro všechny, kteří chtějí něco, co ukáže jejich dlouhé silné nohy. STRIKE je pro VÁS! Materiál těchto legín je Nylex. Tento materiál pochází z udržitelných zdrojů. Všechny krasobruslařské legíny od značky JIV mají ve spodní části přidaný silikon nebo gumu pro upevnění na botu!

* Tenký materiál pro chladnější vzhled

* Odolnost proti dřepům

* Ekologické – vyrobené z udržitelných materiálů

Rodinná značka krasobruslení z Estonska. Zdokonaluje své řemeslo od roku 2002. Jediná udržitelná značka v krasobruslení. Implicitně řídí jejich místní výrobní proces od výběru nejlépe recyklovaných a udržitelných tkanin až po sledování prodeje, aby zabránili nadprodukci, plýtvání materiálem a zbytečnému skladování.