Zboží "Na objednávku" a "Na objednání" objednáváme přímo u výrobců vždy PRVNÍ PONDĚLÍ v měsíci. Objednávky uzavíráme v 21:00 (od tohoto času pak běží dodací lhůta). Zboží s označením "Skladem" posíláme do dvou dnů.

Termobody "PINK TORELLA"

Neohodnoceno
Značka: Ugoskate
1 730 Kč 1 730 Kč 1 730 Kč 1 730 Kč 1 730 Kč 1 730 Kč 1 730 Kč 2 010 Kč 2 010 Kč 2 010 Kč od 1 730 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Krasobruslařský dres s límečkem ve vzoru PINK TORELLA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krasobruslařský dres pro dívky ve vzoru PINK TORELLA je praktické a pohodlné řešení pro trénink a skvělé výkony. Střih modelu Vám umožňuje aktivně se pohybovat na ledě a nenechat se rozptylovat stahováním rukávů a narovnáváním kalhot.

Termobody Vás udrží v teple a je ideálním řešením pro trénink na ledě. Italská tkanina „Vuelta“ má dobrou prodyšnost, a proto i při nejintenzivnějších trénincích bude tělo bruslaře „dýchat“.  Měkký fleece látky Vám umožňuje udržovat optimální tělesnou teplotu a poskytuje maximální tepelnou ochranu. Látka je odolná proti opotřebení a žmolkování.  Vysoká roztažnost látky ve všech směrech umožňuje provádět jakýkoli prvek bez tuhosti pohybu.