Zboží "Na objednávku" a "Na objednání" objednáváme přímo u výrobců vždy PRVNÍ PONDĚLÍ v měsíci. Objednávky uzavíráme v 21:00 (od tohoto času pak běží dodací lhůta). Zboží s označením "Skladem" posíláme do dvou dnů.

Termobody "CARAMEL" s roláčkem

Neohodnoceno
Značka: Ugoskate
1 730 Kč 1 730 Kč 1 730 Kč 1 730 Kč 1 730 Kč 1 730 Kč 2 010 Kč 2 010 Kč 2 010 Kč od 1 730 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Krasobruslařské tělové body s roláčkem a zipem na zádech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krasobruslařské tělové body s roláčkem a zipem na zádech. 

Krasobruslařský dres pro dívky v tělové barvě je praktické a pohodlné řešení pro trénink i na závody. Střih modelu Vám umožňuje aktivně se pohybovat na ledě a nenechat se rozptylovat stahováním a narovnáváním rukávů.
Termobody Vás udrží v teple a je ideálním řešením nejen pro trénink na ledě. Italská tkanina „Vuelta“ má dobrou prodyšnost, a proto i při nejintenzivnějších trénincích na ledě bude tělo bruslaře „dýchat“.  Měkký fleece látky Vám umožňuje udržovat optimální tělesnou teplotu a zároveň poskytuje maximální tepelnou ochranu. Látka je odolná proti opotřebení a žmolkování. Vysoká roztažnost látky ve všech směrech umožňuje provádět jakýkoli prvek bez tuhosti pohybu.