Zboží "Na objednávku" a "Na objednání" objednáváme přímo u výrobců vždy PRVNÍ PONDĚLÍ v měsíci. Objednávky uzavíráme v 21:00 (od tohoto času pak běží dodací lhůta). Zboží s označením "Skladem" posíláme do dvou dnů.

Kombinéza "LINA ROSE"

Neohodnoceno
Značka: Ugoskate
3 380 Kč 3 380 Kč 3 380 Kč 3 380 Kč 3 380 Kč 3 490 Kč 3 490 Kč 3 490 Kč od 3 380 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Barevná kombinéza se sukní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinéza se sukní v několika barvách je praktické a pohodlné řešení pro bezpečné a produktivní cvičení. Střih modelu vám umožňuje aktivně se pohybovat na ledě a nenechat se rozptylovat stahováním rukávů a narovnáváním kalhot.

Termo oblek vás udrží v teple a je ideální pro trénink na chladném ledě. Italská termální tkanina „Vuelta“ má dobrou prodyšnost, a proto i při nejintenzivnějších trénincích bude tělo bruslaře „dýchat“.  Měkký fleece látky Vám umožňuje udržovat optimální tělesnou teplotu a zároveň poskytuje maximální tepelnou ochranu. Látka je odolná proti opotřebení a žmolkování, velmi příjemná na tělo. Vysoká roztažnost látky ve všech směrech umožňuje provádět jakýkoli prvek bez tuhosti pohybu. Krasobruslařské oblečení Ugoskate nevybledne a zachová si zářivé barvy, a to i při pravidelném praní.